ZF5S-25-01-T-WT-TR
Samtec
FFC Connector - Contacts, Bottom - 25 Positions - 0.020" (0.50mm) Pitch - Slide Lock - Solder Termination - Surface Mount, Rig ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
FFC Connector - Contacts, Bottom - 25 Positions - 0.020" (0.50mm) Pitch - Slide Lock - Solder Termination - Surface Mount, Right Angle - Tape & Reel.