CFM-6010-13-20
Same Sky®’s
60 mm x 60 mm Dc Axial Fan, Ball Bearing - 12 V, 0.20 A, 60 x 60 x 10.6 mm, Dc Fan, Tachometer Signal
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
Tray 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +