DC-12-5.0-2.1P
S R Components
12V 4.1A 2.1mm female plug
+ see all
액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
12V 4.1A 2.1mm female plug