RAC20-15SK
RECOM
AC-DC Power Supply - 20W - 15VDC - 85 to 264VAC Input - PCB Module - Thru Hole - EMC Class B
설명 +
Search Keywords: RAC2015SK
  • 공급자:
    RECOM
  • 부품 번호:
    RAC20-15SK
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    230 V
  • Family:
    RAC20-15SK
  • Efficiency:
    86(Typ) %
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz