RAC10-15DK/277
RECOM
Dual AC-DC Power Supply - 10W - (+/-) 15VDC - 85 to 305VAC Input - PCB Module - EMC Class B
설명 +
Search Keywords: RAC1015DK277
  • 공급자:
    RECOM
  • 부품 번호:
    RAC10-15DK/277
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15
  • Efficiency:
    83(Typ) %
  • Family:
    RAC10-15DK/277
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz