RAC05E-15SK
RECOM
5W AC/DC-Converter - Output: 15VDC - Input: 90-264V - regulated - 1.46"x0.95" - 3kV Isolation
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +