R-78B3.3-2.0
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 4.75 to 32VDC Input - 3.3VDC@2A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +