R-78B12-1.0
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 16 to 32VDC Input - 12VDC@1A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +