Q5-4X-1-01-QB48IN-5
Qualtek Electronics
Heat Shrink - 2 Wall - w/Adhsv - Polyolefin - 4:1 - Clr: Black - ID: 1" - L: 48" - 5/Pkg
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Pack 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: Q54X101QB48IN5
  • 공급자:
    Qualtek Electronics
  • 부품 번호:
    Q5-4X-1-01-QB48IN-5
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Type:
    Tubing
  • Body Material:
    Flexible Polyolefin
  • Shrink Wall Type:
    Dual
  • Styles:
    Straight
  • Shrink Ratio:
    4:1
  • Dielectric Strength:
    N/A
  • Color:
    Black
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Inside Diameter After Shrinking:
    6 mm
  • Inside Diameter Before Shrinking:
    24 mm