PTRD-1C-5-1-XH-0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 5VDC@0.6W - Open Frame - PCB Mount - Class F - UL508
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +