FSD80-8-DK
Panduit
Insulated Ferrules, Blue DIN, 14 AWG (2.5mm²), 0.31" (8.0mm) pin length - 500/Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +