ETPF470M5H
Panasonic
Tantalum Polymer Capacitor - 470 µF - ±20% Tolerance - 2.5 V - Molded - 5mOhm @ 100kHz ESR - 2000 Hrs @ 105°C - 2917 (7343 Met ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Tantalum Polymer Capacitor - 470 µF - ±20% Tolerance - 2.5 V - Molded - 5mOhm @ 100kHz ESR - 2000 Hrs @ 105°C - 2917 (7343 Metric) Package.