ERZ-V10D470
Panasonic
Var 30VAC/38VDC 1000A 47V Radial Bulk
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ERZV10D470
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    ERZ-V10D470
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Varistor Voltage:
    47 V
  • Clamping Voltage:
    93 V
  • Clamping Current:
    5 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    5 x 14.5 x 11.5 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    30 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    38 V
  • Maximum Surge Current:
    1000 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    7.5 mm