ERJ-P03F4120V
Panasonic
Res Thick Film 0603 412 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ERJP03F4120V
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    ERJ-P03F4120V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    412 Ohm
  • Power Rating:
    0.2 (1/5) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C