ERJ-3GEYJ102V
Panasonic
Res Thick Film 0603 1K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ERJ3GEYJ102V
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    ERJ-3GEYJ102V
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    1 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C