ERJ-2RKF1004X
Panasonic
Res Thick Film 0402 1M Ohm 1% 0.1W(1/10W) A±100ppm/A°C Pad SMD Automotive T/R
설명 +
Search Keywords: ERJ2RKF1004X
  • 부품 번호:
    ERJ-2RKF1004X
  • Resistance Value:
    1 MOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C