ERJ-1GNJ103C
Panasonic
Res Thick Film 0201 10K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ERJ1GNJ103C
especificação +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    ERJ-1GNJ103C
  • Unidade de medida:
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C