ERJ-1GNF1403C
Panasonic
Res Thick Film 0201 140K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ERJ1GNF1403C
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    ERJ-1GNF1403C
  • Resistance Value:
    140 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C