ERJ-1GEJ4R7C
Panasonic
Res Thick Film 0201 4.7 Ohm 5% 0.05W(1/20W) -100ppm/A°C to 600ppm/A°C Pad SMD T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ERJ1GEJ4R7C
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    ERJ-1GEJ4R7C
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    15000
  • Resistance Value:
    4.7 Ohm
  • Power Rating:
    0.05 (1/20) W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    0201
  • Temperature Coefficient:
    -100 to 600 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C