- EEF-SX0E221ER
설명
Cap Aluminum Polymer 220uF 2.5VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.009 Ohm 3000mA 2000h 105A°C T/R
Search Keywords: EEFSX0E221ER
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Panasonic
부품 번호:EEF-SX0E221ER
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8532220040
COO:ID
ECCN:EAR99
Reel Pack:
3500 -
Dimension:N/A
Maximum Operating Temperature:105 °C
Family:S
Equivalent Series Resistance:0.009 Ohm
Lead Diameter:N/R
Lifetime:1000 h
Leakage Current:N/A
Capacitance Value:220 uF