ECQ-E4105JF
Panasonic
Cap Film 1uF 400V PET 5% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105°C Automotive Bulk
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bag 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ECQE4105JF
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    ECQ-E4105JF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    26 x 8.5 x 18 mm