6TPF220M5L
Panasonic
Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC D3L CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.005 Ohm 105A°C T/R
설명 +
Search Keywords: 6TPF220M5L
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    6TPF220M5L
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2500
  • Fail Safe with Built-in Fuse:
    No
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Equivalent Series Resistance:
    0.005 Ohm
  • Case Code:
    D3L
  • Insulation:
    N/R
  • Construction:
    Flat
  • Case Style:
    Molded
  • Capacitance Value:
    220 uF