63SXE100M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Capacitor - 100uF ±20% - 63VDC - -55°C to +125°C - 1000h - 19mm leads
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bulk 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +