25TQC22MV
Panasonic
Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitor - 22uF ±20% - 25V - SMT - 3.5 x 2.8mm - 105°C
+ see all
데이터 시트 액세서리
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 25TQC22MV
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    25TQC22MV
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Insulation:
    N/R
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Leakage Current:
    55 uA
  • Family:
    TQC
  • Equivalent Series Resistance:
    0.045 Ohm
  • Case Style:
    Molded2502
  • Fail Safe with Built-in Fuse:
    No2505
  • Construction:
    Flat2503
  • Case Code:
    D22501
  • Capacitance Value:
    222500uF