20SVPF180M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 180uF 20VDC 20% (8 X 6.9mm) SMD 0.025 Ohm 3200mA 5000h 105A°C T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 20SVPF180M
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    20SVPF180M
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    6.9 x 8 mm
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Capacitance Value:
    180 uF
  • Construction:
    Cylindrical
  • Family:
    SVPF
  • Equivalent Series Resistance:
    0.025 Ohm
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Maximum Operating Temperature:
    105 °C