20SEP100MX
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 100uF 20VDC 20% (10 X 8mm) Radial 5mm 0.035 Ohm 2570mA 3000h 105ƒA€A°C Bag
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bulk 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 20SEP100MX
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    20SEP100MX
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Lead Pitch For Radial:
    5 mm
  • Construction:
    Aluminum Cylindrical Can
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Equivalent Series Resistance:
    0.035 Ohm
  • Family:
    SEP
  • Dimension:
    N/A
  • Leakage Current:
    400@2Min uA
  • Lifetime:
    3000 h
  • Lead Diameter:
    0.5 mm
  • Maximum Operating Temperature:
    105 °C