- TQ2SL-L2-24V
TQ2SL-L2-24V
Panasonic Electronic Components
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14x11.5x7.5)mm SMD
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: TQ2SLL224V
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:TQ2SL-L2-24V
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536410020
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
50 -
Relay Construction:Latching Double Coil12534
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPDT12514
Maximum Current Rating:2 A
Mounting:Surface Mount12526
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Dimension:14 x 11.5 x 7.5 mm
Termination Style:Gull Wing12536
Coil Current:8.3 mA