- HE1AN-DC24V
HE1AN-DC24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(50mm 33mm 46.2mm) Plug-In
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: HE1ANDC24V
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:HE1AN-DC24V
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536410050
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
20 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Connector
Termination Style:Quick Connect
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-50 to 55 °C