- ALF1PF12
ALF1PF12
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 25A SPST-NO(27.6x15.7x23.3)mm THT
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: ALF1PF12
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:ALF1PF12
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8543709860
COO:TH
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
50 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C