480D10-12
OPTO-22
Relay SSR 530V AC-IN 480V AC-OUT 4-Pin
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 480D1012
  • 공급자:
    OPTO-22
  • 부품 번호:
    480D10-12
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Output Type:
    AC
  • Maximum Output Voltage:
    480 V
  • Maximum Output Current:
    N/A
  • Output Device:
    SCR
  • Input Type:
    AC
  • Input Voltage:
    530 V
  • Mounting:
    Screw
  • Circuit Arrangement:
    N/A
  • Dimension:
    57.15 x 44.45 x 19.56 mm