- MY4ZN-AC24
MY4ZN-AC24
Omron Electronics
Miniature Power Relays
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
설명
Miniature Power Relays
Search Keywords: MY4ZNAC24
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Omron Electronics
부품 번호:MY4ZN-AC24
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:24 V
DC Coil Voltage:N/A
Contact Arrangement:4PDT
Maximum Current Rating:5 A
Mounting:Socket
Termination Style:Solder
Push to Test Button:No
Led Indicator:Yes
Operating Temperature:-55 to 70 °C
Coil Resistance:180 Ohm
자료
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유:
1
즉시 배송 가능
Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 2