G7L-1A-BUBJ-CB-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(52.5x34.5x49)mm Bracket
설명 +
Search Keywords: G7L1ABUBJCBDC24
  • 부품 번호:
    G7L-1A-BUBJ-CB-DC24
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Maximum Current Rating:
    30 A
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C