- G5LE-1-DC12
G5LE-1-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 8DC/10AAC SPDT( (22.5mm 16.5mm 19mm)) THT
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tray 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: G5LE1DC12
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Omron Electronics
부품 번호:G5LE-1-DC12
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536490075
COO:MY
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
500 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPDT
Maximum Current Rating:10
Mounting:Through Hole
Termination Style:Solder
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:360 Ohm