- G3VM-601G
G3VM-601G
Omron Electronics
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.09A 600V AC/DC-OUT 4-Pin SOP
설명
Search Keywords: G3VM601G
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Omron Electronics
부품 번호:G3VM-601G
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8541498000
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
400 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:600 V
Maximum Output Current:0.09 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.3 V