- G3VM-401A
G3VM-401A
Omron Electronics
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin PDIP
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: G3VM401A
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Omron Electronics
부품 번호:G3VM-401A
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8541498000
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:400 V
Maximum Output Current:0.12 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.3 V
Mounting:Through Hole
Circuit Arrangement:1 Form A
Dimension:4.58 x 6.4 x 3.65 mm