G3VM-201G2(TR)
G3VM-201G2(TR)
Omron Electronics
재고 보유: 2,153
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Ultrasensitive MOS FET
설명 +
Ultrasensitive MOS FET
Search Keywords: G3VM201G2
  • 공급자:
    Omron Electronics
  • 부품 번호:
    G3VM-201G2
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Output Type:
    AC,DC
  • Maximum Output Voltage:
    200 V
  • Maximum Output Current:
    0.16 A
  • Output Device:
    MOSFET
  • Input Type:
    DC
  • Input Voltage:
    1.4 V