- G3VM-201AY
G3VM-201AY
Omron Electronics
Solid State Relay 20mA 1.4V DC-IN 0.25A 160V AC/DC-OUT 4-Pin DIP Tube
데이터 시트 액세서리
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: G3VM201AY
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Omron Electronics
부품 번호:G3VM-201AY
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8541409500
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:200 V
Maximum Output Current:0.25 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.75 V
Mounting:Through Hole
Circuit Arrangement:1 Form A
Dimension:4.58 x 6.4 x 3.65 mm