G3VM-101HR1(TR05)
G3VM-101HR1(TR05)
Omron Electronics
재고 보유: 500
최소 주문: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC, DC Output - 1.33VDC Input - 2A 0 to 100V Load - Gull Wing - 6-SOP (0.173", 4.40mm ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
End of Life: Final orders must be placed by 03. 31. 2027
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC, DC Output - 1.33VDC Input - 2A 0 to 100V Load - Gull Wing - 6-SOP (0.173", 4.40mm) Package.