G2RL-2-CF-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 8A DPDT (( 29mm 12.7mm 15.7mm)) Through Hole
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: G2RL2CFDC12
  • 공급자:
    Omron Electronics
  • 부품 번호:
    G2RL-2-CF-DC12
  • Alias/AKA:
    G2RL2CFDC12BYOMB
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • Contact Arrangement:
    DPDT
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    PC Pin
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C