Search Keywords: MKS2PIDC12
  • 공급자:
    Omron Automation
  • 부품 번호:
    MKS2PIDC12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • Contact Arrangement:
    DPDT
  • Maximum Current Rating:
    10 A
  • Mounting:
    Connector
  • Termination Style:
    8-Pin Circular Plug
  • Push to Test Button:
    Yes
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -40 to 60 °C
  • Coil Resistance:
    107 Ohm