MOX91022505FTE
Ohmite
The MOX91022505FTE is a high-voltage, axial-leaded resistor offering a 25 MΩ resistance and a 3.8W power rating.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BOX 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: MOX91022505FTE
  • 공급자:
    Ohmite
  • 부품 번호:
    MOX91022505FTE
  • COO:
    AT
  • ECCN:
    EAR99
    15
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    3.8 W
  • Resistance Value:
    25 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 225 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    27 x 8 mm