L50J75RE
Ohmite
Res Wirewound 75 Ohm 5% 50W ±260ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BOX 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: L50J75RE
  • 공급자:
    Ohmite
  • 부품 번호:
    L50J75RE
  • Power Rating:
    50 W
  • Resistance Value:
    75 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C