D100K250E
D100K250E
Ohmite
재고 보유: 0
최소 주문: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
D100K250
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 100W -A (+/-) 260ppm/AC - 250 Ohms
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 미준수
BOX 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: D100K250
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    D100K250
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    100 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    250 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C