C35K1R0E
Ohmite
RESISTOR, POWER, 1OHM, 35W, 10%; Resistance: 1ohm; Resistance Tolerance: A± 10%; Power Rating: 35W; Temperature...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +