C300K20RE
Ohmite
Res Wirewound 20 Ohm 10% 300W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BOX 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: C300K20RE
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Ohmite
  • 部件编号:
    C300K20RE
  • 计量单位:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    300 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±400 ppm/°C