- AS12J1002ET
설명
Res Thick Film 1206 10K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Search Keywords: AS12J1002ET
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Ohmite
부품 번호:AS12J1002ET
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8533210030
COO:TH
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000 -
Resistance Value:10 KOhm
Power Rating:0.5 (1/2) W
Tolerance:5 %
Case Size:1206
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C