15FR025E
Ohmite
Res Wirewound 0.025 Ohm 1% 5W Silicone AXL
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BULK 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 15FR025E
  • 공급자:
    Ohmite
  • 부품 번호:
    15FR025E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    5 W
  • Resistance Value:
    25 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -55 to 275 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    23.8 x 8.4 mm