13FR100E
Ohmite
Resistor - 100 mOhms - ±1% Tolerance - 3W - Metal Element - Current Sense, Non-Inductive - ±50ppm/°C - Axial Package - Through ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BULK 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Resistor - 100 mOhms - ±1% Tolerance - 3W - Metal Element - Current Sense, Non-Inductive - ±50ppm/°C - Axial Package - Through Hole.
Search Keywords: 13FR100E
  • 공급자:
    Ohmite
  • 부품 번호:
    13FR100E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    3 W
  • Resistance Value:
    100 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -55 to 275 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    14.5 x 5.2 mm