PCMAS100S24
MTM Power
The PCMAS100S24 is a 100W chassis-mount primary switching power supply that provides a regulated 24VDC, 4.0A output.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +