- HV850MG-G
HV850MG-G
Microchip Technology
EL Lamp Driver - 4.2V - 8-Pin MSOP - Tape&Reel
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
설명
Search Keywords: HV850MGG
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Microchip Technology
부품 번호:HV850MG-G
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8541290095
COO:MY
ECCN:EAR99
Reel Pack:
2500 -
Maximum Output Current:N/A
Driver Type:EL Lamp
Minimum Operating Supply Voltage:3 V
Maximum Operating Supply Voltage:4.2 V
Mounting:Surface Mount
Gray Scale Steps:N/A
Family:HV850
Dimension:3 x 3 x 0.85 mm